KDO JSME?

INFORMACE O SPOLEČNOSTI

Na začátku byli dva kamarádi, kteří společně sdíleli vášeň pro veterány a starší vozidla. Rozhodli se, že si ze svého koníčku udělají práci a založili společnost VeteranTrip. Od té doby vozí v historických kabrioletech rodilé pražany i zvídavé turisty.

Jízda s námi není obyčejná okružní jízda, ale neopakovatelný poznávací zážitek který navždy změní váš pohled na Prahu. Zjistíte nové historické souvislosti, obohatíte se o zajímavá fakta a poznáte magickou atmosféru matky měst.

CO NABÍZÍME?

NABÍDKA VYHLÍDKOVÝCH JÍZD PO PRAZE

Máme pro vás připraveno několik zajímavých tras, na kterých spatříte veškeré památky hlavního města Pražského. Rovněž nabízíme možnost naplánování individuální trasy díky které si vychutnáte veškerá zajímavá místa, která v Praze chcete vidět. Celé dobrodružství prožijete v sedadlech luxusních kabrioletů Alfa Romeo z období první republiky.

ČÍM VÁS SVEZEME?

NA JAKÉ AUTOMOBILY SE MŮŽETE TĚŠIT?

Těšit se můžete na unikátní repliku vozu Alfa Romeo z první republiky. Sedm míst pro pasažéry je jasnou variantou pro menší skupinky, rodiny, ale i páry, které si chtějí dopřát romantický výlet v luxusu dobového vozidla. Naše vozidla jsou samozřejmě vybaveny sklápěcí střechou, okny i výkoným vytápěním. Proto se na výlet s námi můžete vypravit za každého počasí.

EMAIL

info@veterantrip.com

TELEFON

+420 774 561 034
+420 603 416 705

NÁSTUPNÍ MÍSTO

Obecní dům, nám. Republiky 5, Praha 1
Kostel sv. Mikuláše, Malostranské nám.,Praha 1